Stěhování Nymburk včetně demontáže a montáže nábytku

Plánujete stěhování Nymburk https://stehovani-mamut.cz/stehovani-nymburk/, jehož součástí bude i nábytek? Uvažujete nad tím oslovit specializovanou firmu a nejste si jisti, zda se také zabývá rozmontováním a zpětným smontováním nábytku, anebo dokonce instalací kuchyňských spotřebičů včetně připojení k vodovodnímu řadu a kanalizaci? Pak vězte, že takové firmy existují.

nábytek v obýváku

Nábytek je také součástí stěhování

Od legendárního snímku Kulový blesk uplynulo již více než čtyřicet let a tak máme možnost porovnat, jak se tehdy stěhoval nábytek, a jaké jsou současné, moderní postupy. Především se tehdy jednalo o poctivou truhlářskou práci, i když se tu a tam začaly objevovat první sestavy z dřevotřísky. Většina nábytku byla v podobě sektorové anebo kusové, prakticky neexistovala skříň, stůl, postel a komoda, která by byla demontovatelná na jednotlivé desky.

kuchyňská linka

A dnes? Když zakoupíte ve velkých obchodních domech s nábytkem šatní skříň nebo psací stůl, jedná se o stavebnici, a to jak z dřevotřísky, tak i z masivu. Výhodou je, že se snadno k zákazníkům takové zboží transportuje i skladuje a to samé platí v domácnosti, když je nutné se přestěhovat.

Tím se však dostáváme k mnohdy ožehavému problému, není totiž každý natolik manuálně zručný, aby si s touto prací poradil. Jsou lidé, co poptávají při stěhování i montážní práce dokonce i u obyčejné dětské postýlky nebo konferenčního stolku.

Stěhovací firmy, které demontáže a montáže nábytku zajišťují, jsou však vystaveny i obtížnějším úkolům, stává se, že zákazníci poptávají i přestěhování celé kuchyně, přizpůsobení stávající kuchyňské linky nové místnosti a jejím odlišným rozměrům, případně dispozici, a kromě kuchyní se stěhují i velké vestavěné skříně na míru.

Nemějte ovšem obavy, že by stěhovací firma toto nezvládla, nejde jen o partu svalovců, kteří příliš nepřemýšlí, ale jsou to lidé zruční, se zkušenostmi a potřebným vybavením a samozřejmě pojištění.