Rubriky
Ekonomika

Protože máte nízký příjem pro půjčku od banky?

Ano, je to tak. Bankovní ústavy mohou mít důvodů k vašemu odmítnutí více, nejen to, že je váš příjem pro ni nízký. Podle záznamů v registrech například mohou zjistit, že jste měli opoždění v minulosti s nějakou splátkou, nebo máte i záznam v uvedeném registru, že jste někdy byli dlužníkem a dokonce tam máte záznam, že vám hrozilo exekuční řízení. Proto vám půjčení financí neschválila. Co nyní, jaký bude váš další postup, chaty se jen tak neprodávají, většinou se jen přemisťují v širokých rodinách, je to takové rodinní stříbro. Máte možnost a to u nebankovní společnosti, kde můžete požádat o americkou hypotéku nebankovní americka-hypoteka-nebankovni.cz.

chata pro rybáře

U této nebankovní společnosti stačí jen to, že jste schopni půjčku, tedy vlastně hypotéku, i když máte podle banky nízký příjem, splácet. A nikoho u této společnosti nebude také zajímat, na co konkrétně půjčené peníze budete potřebovat. Je zde nutné upozornit, že se bankovní i nebankovní společnosti, u obou je to stejné, jistí vaším splácením tím, že musíte dát do zástavy nemovitost, například byt, nebo i garáž.

chata u vody Nemusíte mít nějaké obavy, je to dané zákony a navíc nad činností obou uvedených společností dbá svým dozorem Česká národní banka. Také můžete půjčené finance splácet až třicet let, což je dost dlouhá doba. Nemovitost, kterou dáte do ručení, nemusí být ani vaše, může být i od třetí osoby, například od někoho z vaší rodiny. Samozřejmě, že odhad této nemovitosti, která je daná do zástavy neplatíte. Až poté splatíte schválenou hypotéku, je nemovitost, která byla daná do zástavy uvedeného ručení zbavená. Takže díky hypotéce od nebankovní společnosti, kterou můžete splácet až dlouhých třicet let, můžete mít svou vysněnou chatu v nádherném místě u vody, můžete se věnovat v klidu rybaření a vaše rodina vytouženým vodním sportům.

Rubriky
Ekonomika

Mít finance vždy po ruce je příjemné

Nevíte, jak se dostat k financím, bez kterých se v současné situaci nedokážete obejít? Co třeba prostřednictvím výhodné nebankovní hypotéky?
Pokud jde e o výhodnost jednotlivých nabídek úvěrů, neměli byste se zdaleka dívat pouze na úrokovou míru. Tento údaj mnohdy klame. Je to dáno tím, že poskytovatelé úvěrů si moc dobře uvědomují, že právě tento údaj žadatelé bedlivě sledují, takže se je snaží zaujmout co nejlepší nabídkou. Ovšem pozor – rozhodně se nejedná o projev jejich velkorysosti – je to spíše naopak. Ztráty si vynahradí jinde, a často ještě mnohem lépe – třeba prostřednictvím poplatků a sankcí, kterým se nevyhnete, ale nikdy by vás nenapadlo se o ně zajímat.zlaté mince, komínky
Takže když hledáte opravdu výhodnou nabídku, měli byste se zajímat o celkovou sumu peněz, jakou za úvěr za celou dobu splatnosti zaplatíte. A rázem se vám jednotlivé nabídky zjeví v úplně jiném světle. Dost možná zjistíte, že ani tolik žádané klasické bankovní úvěry nejsou tak výhodné, jak to na první pohled vypadá – zjistíte, že nebankovní půjčky jim mohou v mnoha oblastech směle konkurovat.
A v mnoha jiných oblastech je dokonce předčí. Třeba když jde o rychlost sjednání úvěru. Zde jsou naprosto nepřekonatelné – peníze můžete mít doma za týden, anebo i rychleji.indické rupie, bankovky, mince
Zajímavé pro vás bude i to, že se o vaši věc kompletně postará někdo jiný – čili získáte dokonalý servis bez složitostí, bez vypisování desítek formulářů, bez dokládání všech možných i nemožných skutečností.
A pokud jde o záruku za úvěr – která musí být nezbytně v podobě nemovitého majetku, má to mnohé výhody. Můžete tak získat hypotéku na pozemek http://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/, na dům, na družstevní byt, i oproti libovolnému jinému nemovitému majetku. Pamatujte jen na to, že jeho hodnota musí korespondovat s částkou, o kterou máte zájem. Potom můžete získat tolik peněz, kolik jen chcete.

Rubriky
Ekonomika

Mobilheim jako levná varianta celoročního anebo rekreačního bydlení

Vlastní bydlení bývá tou největší investicí, jakou lidé v životě udělají. Přece jen, dát dohromady několik miliónů korun, což je částka, kterou vlastní dům anebo byt běžně vyžaduje, to není lehký úkol. Anebo to jde i levněji?

klíče ve dveřích

Možná to pro vás bude velké překvapení, ale žít ve vlastním můžete už za milión. To za předpokladu, že se trochu uskromníte. Jestliže už nyní žijete v malém městském bytě, pak ve výsledku nepoznáte rozdíl – snad jen v tom, že konečně budete bydlet ve vlastním.

Právě takový styl bydlení vám nabízejí mobilheimy – mobilní domy http://www.top-mobilnidomy.cz/, které jsou vhodné pro všechny lidi, kteří touží po soukromém vlastnictví, ale nechtějí za vlastní bydlení utratit celé jmění. Jsou ideální pro ty, kdo se spokojí i s malou podlahovou plochou, jen když bude jejich vlastní.

Interiér mobilního domu od běžného malého městského bytu neodlišíte. Je zde vše, co můžete potřebovat ke spokojenému životu – spotřebiče, které používáte, nábytek i jiné vybavení, přípojky na energie, a samozřejmě i jednotlivé místnosti. Zkrátka jde jen o to, že podlahová plocha je menší, ale jinak bude vše vypadat přesně tak, jak chcete vy – výrobce vám vyrobí interiér na míru.

kreativita, žárovka, nápis

A nejen interiér, ale prakticky celou stavbu. Ovšem pokud budete skromní a spokojíte se již s použitým mobilheimem, můžete na jeho koupi ještě více ušetřit. Záleží jen na vás, co je pro vás tou hlavní prioritou.

Velkou výhodou takového typu stavby je to, že může stát prakticky kdekoli. Nemá pevné základy spojené se zemí, takže pro její umístění nepotřebujete žádné úřední http://www.benesov-city.cz/vismo/zobraz_dok.asp%3Fid_ktg%3D1091 povolení. Avšak můžete ji nechat zkolaudovat. Navíc, díky malým rozměrům stavby není těžké umístit ji kdekoli – ať už na váš vlastní pozemek, anebo na takový, který máte pronajatý.

Proto se jedná o skvělou volbu i v případě, kdy toužíte po sezónním rekreačním objektu – ať už pro výlety do přírody, na rybaření anebo jako zázemí na zahrádku.

Rubriky
Ekonomika

Chcete mít peníze v ruce rychle a bez komplikací?

Tlačí vás čas? Tlačí vás potřeba peněz? A ještě ke všemu vás v bance odmítli kvůli záznamu v registru? Pokud máte nějaký záznam v registru, tak je jasné, že ani v další bance nepochodíte a v každém bankovním domě to bude stejné. Proto neztrácejte cenný čas a sjednejte si rychlou nebankovní hypotéku bez registru, kvůli které ani nemusíte zbytečně obíhat všechny domy ve městě. Stačí, když si sednete k internetu, zvolíte si tu pravou nebankovní společnost a vyplníte krátký online formulář na jejích webových stránkách. Zde se rovněž dozvíte vše potřebné k tomu, co byste měli ve spojení s žádostí o nebankovní úvěr vědět.

úspěch

Když jde o nebankovní společnosti, pak je zde několik specifik s nimi spojených, které vás mile překvapí a přijdou vám vhod:
·         V nebankovní společnosti můžete očekávat vstřícný přístup a úvěry šité na míru vašim potřebám. Nehraje zde roli to, zda máte či nemáte záznam v registru, nýbrž to, zda jste svou půjčku schopni bez potíží splácet. Nikdo vás totiž nechce poskytnutým úvěrem dostat do potíží.

·         Jistě vás mile překvapí také velice rychlé jednání – vždyť smlouva bude připravena již během několika málo dní, a pokud budete mít zájem o expresní čerpání, můžete mít peníze v ruce již v den podpisu smlouvy.
·         Zapomeňte na nekonečné vypisování formulářů, na dokládání nekonečné řady skutečností, a také na další hloupé komplikace. Nebankovní hypotéku budete mít v ruce bez obtíží, tím spíše, že se o vše podstatné místo vás postará pověřený pracovník.

plná peněženka

Vědět byste měli i o tom, že pokud jde o nebankovní hypotéku, tak je nezbytné ručení nemovitostí. Může to být prakticky libovolná nemovitost od bytu, přes pozemek až po garáž, její hodnota by ovšem měla úměrně odpovídat tomu, o kolik peněz máte zájem. Ovšem i zde je jedno vstřícné řešení pro případ, že žádnou nemovitost nevlastníte – jednoduše si sežeňte spoluručitele, který bude schopný takovou záruku poskytnout za vás.

Rubriky
Ekonomika

Co si tak vzít hypotéku?Je častým úkazem, že nejsou lidé spokojeni se svými příjmy. A nejednou oprávněně. Nebudu se nyní ale vrtat v tom, zda by tito měli či neměli morální právo žádat o přidání, a omezím se jednoduše na to, že takoví lidé často se svými penězi nevystačí. Protože když se má hodně platit, ač se současně málo vydělává, dříve či později zmizí i poslední rezervní koruna a člověk je v nezáviděníhodné situaci.
A co má dělat potom? Potom nejednou nezbývá, než si vzít na překlenutí problémů nějakou tu půjčku.
kolo z pětiseteurovek

Jenže jakou?
Pokud se nad tím dotyčný zamyslí, neměl by v první řadě zapomenout na to, že nemusí být a zřejmě také nebude atraktivní pro každého poskytovatele půjček. Zejména pokud má skutečně nízké příjmy, nevalné daňové přiznání a třeba i nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Na někoho takového leckde, především v bankách, nejsou zvědaví.
Ovšem v nebankovní sféře uspěje i někdo takový. Pokud má třeba nemovitost, již by mohl dát za vytouženou půjčku do zástavy, může pro něj být ideální 100% hypotéka. A to proto, že jde o půjčku, jež je jako dělaná pro ty, kdo se nemohou zrovna pyšnit svými finančními poměry.
dolary v ruce

Pokud se tady dá nebankovní společnosti do zástavy vhodná nemovitost, může dostat zájemce i bez nepříjemného prověřování až sedmdesát procent její odhadní ceny, a to dokonce i bez toho, že by musel za cokoliv platit předem. A ani se splácením to potom není nikterak horké, protože to se může rozložit na jeden rok stejně jako klidně i na neskutečných třicet let. Takže to po malých splátkách dokáže vyrovnat snad každý.
A jak se k takové nebankovní hypotéce dostat? Překvapivě snadno. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na internetu, poslat k posouzení několik snímků oné nemovitosti e-mailem a dohodnout se se zástupcem poskytovatele na podrobnostech, a je to. Peníze jsou tu poskytovány rychle, lze je použít na kdeco, a ani úroky nejsou přemrštěné.
Prostě pomoc, jak má být.

Rubriky
Ekonomika

Jaká pravidla platí pro nebankovní hypotéky?

Uvažujete o nebankovní hypotéce? Líbí se vám její vstřícná pravidla a skvělá nabídka i pro žadatele, kteří mají nějaký ten vroubek? V tom případě vás jistě zajímá, co budete muset udělat proto, abyste takovou hypotéku mohli získat.
Existují dvě univerzální podmínky, které platí pro získání každé nebankovní hypotéky. Bez jejich splnění se tedy v žádném případě neobejdete. A jaké to jsou?

růst

Každý žadatel o nebankovní hypotéku musí mít dostatečný příjem, který mu splácení takového úvěru umožní. Dostatečný příjem je tvořen vašimi pravidelnými měsíčními příjmy, od kterých se odečtou vaše pravidelné výdaje. Do takového příjmu se ovšem nepočítá pouze váš plat či mzda, ale je tvořen i dalšími pravidelnými přísuny peněz, jako může být třeba příjem z pronájmu. A do pravidelných výdajů je samozřejmě nezbytné zahrnout výdaje na stravování, na bydlení, na dopravu, a tak podobně. V každém případě se můžete spolehnout na to, že poskytovatel půjčky bude vaše finanční možnosti posuzovat individuálně, tedy podle vaší skutečné finanční situace. Můžete tak při posouzení dopadnout o mnoho lépe než v bance, kde k výpočtu bonity využívají univerzální vzorce a pravidla.

hromada peněz

Dále je nezbytné, abyste se za svůj úvěr zaručili nemovitostí. Jde především o její aktuální tržní hodnotu. Pokud žádáte vysoký úvěr, budete muset sáhnout po opravdu hodnotné nemovitosti a naopak. Vlastně můžete získat až částku do výše sedmdesáti procent aktuální odhadní hodnoty zvolené nemovitosti. Ovšem pokud jde o konkrétní druh takové nemovitosti, záleží jen na vás, co máte po ruce. Možná je hypotéka na pozemek, stejně tak jako hypotéka na družstevní byt. Ovšem nevadí ani nemovitost v podobě zahradního domku anebo garáže, pokud má dostatečnou hodnotu.
Ať už si však zvolíte libovolnou hypotéku, vždy si vše dobře spočítejte a vyberte si takovou, která pro vás bude opravdu výhodná.

Rubriky
Ekonomika

Hypotéka bez příjmu pro váš podnikatelský záměr


Potřebujete peníze?
 Tak tomu se čas od času nevyhne asi nikdo z nás a kromě měsíčních příjmů každý uvítá i hotovost, díky které si může okamžitě splnit třeba sen o vlastním bydlení nebo o založení vlastní firmy.

úveer

Nejčastějším řešením bývá žádost o nějaký úvěr v bance se splatností na několik let, jako jsou třeba hypotéky. Pokud však nemáte pravidelné či dostatečné příjmy, tak počítejte s tím, že banka se k vám otočí zády.
A tím pádem se zhroutí vás sen o vlastní firmě či vlastním domě a pohltí vás demotivace. Naštěstí jsou i jiné možnosti, jak finanční situaci řešit, a sice hypotéka bez příjmu. Jedná se o produkt od nebankovních společností, které můžou nabídnout stejně dobré podmínky jako banka.

Jde o podnikatelský úvěr bez potřeby doložení příjmu a bez lustrování registrů dlužníků. Do nich se klienti můžou dostat rychleji, než se řekne švec, protože se stačí jen zpozdit třeba s úhradou nějaké faktury a máte okamžitě záznam. Banka již nezkoumá, jestli jste se zpozdili jen o den či dva a hází vás do jednoho pytle s notorickými neplatiči.

Nebankovní společnosti proto vycházejí vstříc i takovým klientům, kteří z nějakých důvodů nemohou doložit svoje příjmy nebo mají nějaký ten záznam v registrech.
Klienti uvítají možnost rychlého vyřízení, díky kterému budou moct svoje problémy řešit okamžitě a nečekat několik týdnů na pouhé schválení úvěru. Nikdo se vás nebude ptát na účel využití peněz, takže můžete klidně splatit i dluhy či exekuce nebo sloučit více půjček do jedné pomocí konsolidace.
Podmínkou je ručení nemovitostí a důležitá je její tržní cena. Můžete získat 50 až 70% z této ceny a naplnit tak svoje potřeby.

rozestavěný barák

Doba splácení formou měsíčních splátek až na 30 let a s možností předčasného splacení bez sankcí.
I nebankovní hypotéky vám můžou zajistit bezstarostný život za stejně výhodných podmínek, jaké byste získali v bance.