Betonový plot je top

Koupili jste si nový dům s tím, že si časem dostavíte plot kolem svého pozemku? Pokud ano, je na čase začít vybírat ten, co by se k Vašemu domu hodil. Ovšem to jestli se k zahradě hodí, není jediný bod, na který byste se měli dívat. Na trhu existuje spousta druhů plotů a každý má svoje kladné vlastnosti. Pokud však chcete mít soukromí a nechcete, aby se na Vaší zahradu dívali kolem jdoucí z ulice, určitě zvolte betonové ploty Ostrava Montazmpc.

Každý plot má své kladné i záporné vlastnosti, pokud zvolíte plot dřevěný, musíte počítat s tím, že ho budete každý druhý rok mořit, nebo natírat lakem. Jejich ošetření během roku ovlivňuje jejich životnost a stálý vzhled. Proto pokud máte čas na nekonečné ošetřování a dřevo se Vám líbí, zvolte dřevěný plot.

plot

Pokud se rozhodnete jít do pletiva, musíte počítat s prostupností vzduchu a také viditelnosti do Vašeho pozemku. Pokud máte zvídavého souseda, můžete si být jistí, že nebudete mít žádné soukromí. Jedinou možností jak tomu zamezit je použít kari sítě, nebo vypěstovat hned za pletivem nějaké vzrostlé keře, či stromy.

Jestliže se rozhodnete pro volbu betonových plotů, můžete si být jistí tím, že vaše soukromí bude určitě dostatečné. Díky výšce až 3 metry se k Vám zaručeně nikdo nepodívá a to ani zvěř, která v zimních období hledá potravu v okusováním ovocných stromků. Na výstavbu betonového plotu však nepotřebujete ani stavební povolení a stavba je rychlá a snadná. Dále plot působí jako povětrnostní bariéra a má nenáročnou údržbu. Do betonový plot si můžete dát ale i dřevěné, kovové, či plastové výplně a můžete tak plot kombinovat podle vašeho přání.

plot (2)

Pokud tedy hledáte vhodnou variantu plotu na Vaší zahradu, zkuste zvolit betonový plot. Jeho výhody s přehledem předčí ty ostatní a jeho živostnost je desítky let. Proto neváhejte a začněte s jeho výstavbou už nyní.