Osram Night Breaker Unlimited H4 pro větší bezpečnost a pohodlí za volantem


Budeme-li nezávisle a seriózně popisovat přednosti a zápory autožárovek Osram Night Breaker Unlimited H4, měli bychom začít jejich nevýhodou. Tou je pouze nižší životnost a vyšší cena. Tento typ halogenových žárovek sice podléhá neustálému vývoji a nejnovější modely již vykazují delší dobu provozuschopnosti, ovšem stále se pohybujeme na poli nejvýkonnějších a nejkvalitnějších typů osvětlovací techniky do předních světlometů. Nelze je porovnávat s běžnými halogenovými žárovkami za pár korun, předčí je ve všech směrech. Tomu ovšem odpovídají i vyšší výrobní náklady a nároky kladené na materiál vlákna a speciální tvarované baňky. Přesto je jejich cena přijatelná, a jestliže upřednostňujete bezpečnost v současném hektickém provozu na silnicích a potrpíte https://www.facestar.cz/potrpite-si-na-design-vyzkousejte-asymetricke-teplo/ si na jízdní komfort, jsou pro vás ideálním řešením.

osvětlená silnice

Jak se řídí vůz s instalovanými žárovkami Night Breaker Unlimited

Výrobce uvádí až o více než sto procent intenzivnější světlo ve srovnání s běžnou halogenkou. Tím se značně zvyšuje bezpečí pro všechny účastníky provozu na silnici a řidič za volantem jasně vnímá patrný rozdíl v osvětlení jízdního pruhu.
Kužel světla je delší a širší, hraniční vzdálenost osvětlených bodů na silnici se prodlužuje až téměř o polovinu. Spolu s tím je mnohem lépe vidět oblast pravé krajnice, kde se často pohybují cyklisté, nebo se chystají přecházet vozovku chodci. Překážky na silnici zahlédnete včas a tím se zkrátí doba potřebná na reakci vzniklé situace před vozidlem.

sledovač

Skleněná baňka je potažena vrstvičkou obsahující kobalt, ten umožňuje docílit až o jednu pětinu bělejšího světelného odstínu. Jak známo, příliš teplé barvy ve světlometech snižují pozornost, řidiče unavují a tím pádem hrozí vznik mikrospánku. Únava a nepozornost jsou téměř z 50 procent příčinou dopravních nehod.

Intenzivní osvit lépe odráží i dopravní značení, což přispívá i k většímu komfortu a snížení stresu, máte více času na rozhodování a odpadají nepříjemné situace řešené na poslední chvíli. Bezpečnost je tedy tím prvotním a nejpodstatnějším ukazatelem, proč vybavit světlomety špičkovou osvětlovací technikou.