Kupte dětem domeček do bytu!

Stále nevíte, čím potěšit své děti pod vánočním stromečkem? Čas se krátí, vybírejte rychle! My jsme pro vás zjistili, po čem děti nejvíce touží! Děti nám sami řekly, že by si ze všeho na světě, nejvíce přály domeček pro děti do bytu Chytrá liška. Ptát se proč? Hned vám odpovíme!

Děti zkrátka milují schovávání a stavění bunkrů. Domeček do bytu tak pro ně představuje jejich vlastní, malé království, ve kterém si mohou dělat cokoliv, se jim zlíbí. Velkou výhodou je i fakt, že se jedná o velmi vhodný dárek jak do dívčího pokojíčku, tak chlapeckého nebo smíšeného.

dětský domeček do bytu

Děti si jeden den mohou z domečku udělat zámek pro princezny, druhý den indiánskou osadu a třetí klidně zákopový bunkr. Zkrátka využití je celá řada. Navíc, vynalézavosti se meze nekladou, a pokud budou vaše děti chtít, mohou si domeček „vylepší“ pomocí různých dek nebo polštářů tak, aby měli i větší soukromí. Plus tento domeček nemusí stát jen v interiéru. Své umístění jistě najde i na zahradě u domu, nebo na chatě – prostě využít jej můžete kdekoliv.

Pokud navíc spojíte více domečků k sobě, může vzniknout luxusní městečko. Pokud tyto domečky navíc navzájem propojíte například pomocí plátěných tunelů, věřte, že děti si vyhrají opravdu do sytosti! Jestliže takovou dětskou prolézačku umístíte například na dětskou oslavu narozenin, věřte, že děti se rozhodně nudit nebudou!

domeček na zahradě

Zkrátka variant, jak si s domky hrát je nespočet. Velkou výhodou je i fakt, že domky zcela jistě zaujmou jak malé školkou povinné děti, tak mladší školáky. Každý kdo se do domečku vleze, bude jistě dobře vědět, jak si s ním vyhrát.

Navíc dětské domečky jsou vysoce designový prvek. Vyrábí se v celé řadě barev. Můžete si tak snadno zvolit takový, které přesně zapadne i k vám do domácnosti. Rodiče také jistě ocení i fakt, že jsou domky vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Vydrží tak i hrubější zacházení dětí.