To nejlepší i pro vaše zuby


Většina populace má problémy se zuby. Ať už jde o kazy nebo zažloutlé zuby, u téměř každého jedince se něco najde. Problémem je většinou ne genetika, ale nesprávná zubní hygiena. Je to sice zvláštní, ale je to tak. Jen málokdo si zuby umí vyčistit tak, aby je zbavil všech nečistot, které mají vliv na zdraví celé dutiny ústní. Přitom stačí tak málo – vybrat si vhodné zubní nástroje a ty používat každý ten jak se má. Základy zubní hygieny by si měl odnést každý z domu, ale když si neumí zuby vyčistit dospělí, jak to naučit svoje děti?

zubař a pacient

Prevence má tři podoby:

  • Periodickou prohlídku dvakrát ročně u zubního lékaře
  • Domácí čištění zubů
  • Pravidelnou zubní hygienu

I když si mnozí myslí že si zuby čistí opravdu dobře a není u nich co zlepšovat, návštěva dentální hygieny jim většinou ukáže že se mýlí. Na dentální hygienu by měli chodit všichni jednou za půl roku. Zubní hygienistka bezbolestně pomocí šetrného přístroje zbaví zuby

  1. Pigmentových skvrn z potravin, nápojů a kouření
  2. Zubního plaku a zápachu
  3. Zubního kamene

Takto perfektně vyčištěné zuby jsou připravené k prohlídce u lékaře. Pokud vás zajímá který zubař v Praze má ještě volné kapacity, objednejte se k nám. Postaráme se o vaše zuby od preventivních prohlídek, přes zubní hygienu, až po specializované zákroky. Kromě běžné zubní medicíny nabízíme i estetickou medicínu, takže zdravé zuby vám můžeme i vybělit.

bílý úsměv

Kompletní ceník a seznam úkonů najdete na našem webu, kde se k nám můžete rovnou i objednat. Nepodceňujte péči o svoje zuby, protože je dnes nedostatek zubařů, a pokud péči o zuby zanedbáte, můžete si zadělat na velké problémy. Zuby většinou člověka začnou bolet o víkendu či svátku, a zubních pohotovostí u nás už moc není. Věnujte se raději prevenci, která nebolí a rozhodně stojí méně peněz. Ošetříme nejen vás ale i vaše děti a jako bonus vás naučíme si zuby správně čistit.