Stěhování: Odteď to bude hračka!


Stěhování není zrovna lehkou životní etapou, kterou si musí projít většina z nás. Ne nadarmo, se často říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Pojďme si tedy společně představit několik vychytávek, rad a tipů, jak tento proces co možná nejvíce urychlit a usnadnit. Vůbec nezáleží, zda se rozhodnete pro stěhovací firmu nebo vše přestěhujete na vlastní pěst, být připravený, nemusí být na škodu. Pokud se přeci jenom rozhodnete důvěřovat svým svalům a veškeré krabice a nábytek odnosit sami, rozhodně se vám budou hodit služby půjčovny dodávek Praha Pujcovna-praha9, které nabízí vypůjčení vozu za velmi příznivých podmínek.

společné balení

Máte dobré organizační schopnosti? Při stěhování je využijete dvojnásob!

Organizační schopnosti se vám rozhodně při stěhování budou hodit. Každou krabici ihned po zabalení nezapomeňte označit dobře viditelným štítkem. Jinak budete v novém domově vybalovat celé týdny, než zjistíte, co je kde ukryto.

Záchranné zavazadlo

Vybalování rozhodně není proces, který by šel nějak snadno urychlit, často zabere celé dny. V takovém případě je dobré mít po roce záchranné zavazadlo, ve kterém budou uložené všechny nezbytnosti, které na těch pár dní pro přežití potřebujete. Doklady, oblečení peníze, potřeby pro osobní hygienu, důležité léky atd.

Pečlivé balení vás může zachránit

Vše by mělo být řádně zabaleno, ideální je k těmto případům bublinková fólie. Ta ochrání i jinak křehké věci, kterým hrozí rozbití při stěhování. Jedná se o práci navíc, ale rozhodně jí nebudete litovat. Oblečení se zase dobře balí do plastikových pytlů na odpadky, kufru nebo krabic, kde se pomačká jen minimálně.

papírové krabice

Čas hraje proti vám!

Stěhování není rozhodně otázka několika hodin, pokud si tedy na něj vyhradí jeden víkend a myslíte, že se bude jednat jen o takovou hurá akci, budete ve výsledku možná zklamaní.