S opravou si starost fakt nedělejte


Není nic výjimečného, když se Vaše přepravní palety nějakým způsobem poškodí. Nemusíte je hned vyhazovat, nebo s nimi zatopit v kamnech. To by byla vážně škoda. Hlavně se nesnažte o jejich opravu sami. Uvědomte si, že na takové opravy nejste úplně vybaveni. Ani nářadím, ani zkušenostmi s takovou prací. Od toho jsou druzí.

expedice palet

Co s poškozenou paletou?

Když už dojde k poškození přepravní palety, jak s takovou situací naložíte? Rozsekáte paletu na třísky? Vyrobíte si z ní zahradní nábytek, jak je to nyní v kurzu? Nebo ji odložíte na skládku? Uvědomujete si, že přepravní paletu potřebujete? Že ji tedy budete muset nahradit jinou? A že to stojí dost peněz, zvláště tehdy, jedná-li se o europaletu?

Ne, ne. Takovým způsobem s poškozenou paletou nejednejte. Vždyť se palety dají opravit! Nebo vyměnit! Pokud jednu z těchto variant zvolíte, věřte, že ušetříte dost peněz. A nikdy se nejedná jen o jednu, když palety k přepravě používáte denně! Víte, co peněz byste vynaložil na pořízení nových? Raději snad ani nepředstavovat.

Rozhodněte se správně.

Buďte rozumný a využijte služeb servisu palet, který opravu palet zajistí podle přesných norem. Nebo poškozené palety odkoupí. Vy sice nebudete mít možnost zatopit si v kamnech kvalitním dřevem. Dokonce si ani nestlučete z paletových prkýnek zahradní stoleček, ale určitě nebudete muset vynakládat horentní sumy za obnovu svých přepravních pomůcek. A co je tedy nejpodstatnější v tuto chvíli? Rozhodně Vaše výdělečná činnost a firemní účetnictví! Toho se držte, když nad poškozenými paletami přemítáte.

staré palety

Pokud chcete nazpět kvalitní paletu, kterou jste, jako poškozenou, v servisu palet odevzdal, musíte počítat s časovou náročností při její opravě. Vzhledem k tomu, že se bez palet neobejdete, rozumnější bude, když provedete výměnu. Potom čekat nebudete. A můžete ihned pokračovat ve své podnikatelské činnosti, aniž byste měl dodací prodlevy u svých klientů.