Proteinová dieta vás zbaví tuku jednou pro vždy

Také se marně snažíte shodit nadbytečné kilogramy? Zkuste to tentokrát s proteinovou dietou a poznáte rozdíl! Na hubnutí se musí jít chytře.
O tom, že tento způsob hubnutí skutečně funguje, svědčí pozitivní ohlasy lidí, kteří ji už vyzkoušeli. A není jich málo, o tom se ostatně můžete sami přesvědčit. Spokojení zákazníci jsou tou nejlepší vizitkou, podle nich zaručeně zjistíte, jak se věci mají.sladkosti, čokoládová lízátka
Ten velký rozdíl mezi proteinovou, neboli bílkovinnou dietou a těmi ostatními, spočívá v tom, že je promyšlená – od začátku, až do konce. Stojí na vědeckých základech, konkrétně na přirozeném fyziologickém ději, který se nazývá ketóza.
Při ketóze si tělo vyrábí energii z vlastních tukových zásob, a to je přesně ten stav, kterého musíte dosáhnout, když chcete shazovat tukové polštáře. Fungovat to bude pouze tehdy, když přejdete na speciálně upravený jídelníček – jídelníček plný bílkovin.čerstvé ovoce, bobule, kaše v misce
Dostatečný příjem bílkovin ve stravě zajistí, že budete spalovat jen a pouze tuk, a vaše svalová hmota zůstane nedotčená. Zatímco při prostém omezení příjmu kalorií tělo nejen spaluje tuky, ale také odbourává svaly, při ketóze se svalové hmotě vyhne. A to je důležité, neboť svaly budete nezbytně potřebovat, jakmile se rozhodnete přejít k běžnému stravování.
Právě svaly jsou největšími spotřebiteli přijaté energie, a když je nemáte, přichází na řadu jo-jo efekt – tělo začne budovat zásobní tukové polštáře. Ovšem toho se s proteinovou dietou obávat nemusíte!
Avšak tím výčet výhod zdaleka nekončí! Lidé se často bojí přípravy speciálních redukčních jídel – vyžaduje to čas i znalosti. V tomto případě je to snazší – získáte chutnou porci vydatného jídla několikrát denně, aniž byste se museli o cokoli starat. O vaše stravování se postarají jiní, takže snáze odoláte pokušení strčit si do úst anebo do nákupního košíku něco navíc, a budete mít více volného času pro sebe.