Odpočívejte s našimi bazény

Máte-li takové možnosti, abyste si zřídili na vlastní zahradě bazén, ať už maličký, anebo velikánský, je to ohromná přednost. Relaxovat u takového bazénu v horkých letních dnech, jako o dovolené, můžete například s našimi bazény. Jedním z nejoblíbenějších typů bazénů je kupříkladu plastový bazén bazenygluc.cz. Takový venkovní plastový bazén, který je na vaší zahradě zapuštěný do země, poskytuje vám a celé vaší rodině nekonečný relax a pohodu během horkých letních dní.

Bazén

Všechny plastové bazény jsou vyráběny z velmi kvalitních zahraničních materiálů, jako je kupříkladu německý plast Polystone P. Tento syntetický materiál byl vyvinut obzvláště na výrobu plastových bazénů. Nespornou předností takovýchto plastových bazénů je jejich vysoká odolnost vůči UV paprskům, poškrábání a jiných mechanických poškození. Zrovna tak tyto kvalitní plastové bazény odolávají všem povětrnostním vlivům. Další předností plastových bazénů je jejich zdravotní nezávadnost, protiskluzová úprava a především jejich dlouhá životnost.

Rodina

Je to dáno především kvalitním zpracováním použitého materiálu Polystone P, na který byl následně aplikován stabilizátor proti UV paprskům, čímž si materiál zachovává svoji stále stejnou intenzitu barev. Plastové bazény jsou vyrobeny v rozličných velikostech, tvarech a rovněž barevných odstínech. Při výrobě plastových bazénů se kupříkladu používá technika, kdy se používá několik barevných odstínů barev, a ty se vzájemně kombinují. Pokud si již vyberete například plastový bazén, který je obdélníkového tvaru, můžete volit ještě mezi zaoblenými, zakulacenými, anebo klasicky ostrými rohy. Velice oblíbené jsou rovněž plastové bazény kruhového, případně oválného tvaru. Součástí plastových bazénů je také bazénové schodiště, u kterého je věnována zvýšená pozornost protiskluzovému materiálu. Bazénové schodiště je řešeno tak, aby byl přístup do vody velice snadný, bezproblémový a bezpečný i pro malé děti, starší lidi a lidi s omezenou pohyblivostí. Rádi vám také zhotovíme bazén podle vašeho přání.