Málem jsem podváděla. Mýlila jsem se a to je vše, ani se nebudu snažit předstírat, že to bylo pochopitelné a dá se to omluvit. Neexistuje žádná omluva, žádné ospravedlnění, nic. Mýlila jsem se a to je vše. Cítila jsem se kvůli tomu tak špatně a provinile, že jsem to řekla svému manželovi. Nemohla jsem jen předstírat, že je všechno v pořádku. Mluvili jsme spolu, byl naštvaný, ale nakonec řekl, že je to v pořádku, málem jsem podváděla, ale podle jeho slov „ve skutečnosti se nic nestalo“ a od toho bychom se posunuli. Včera jsme byli u kamaráda a přišlo téma podvádění. Rozčiloval se a zbytek noci se mnou sotva mluvil, a přísahám, že kdykoli se na mě podíval, vypadal znechuceně.

Jak si asi dokážete představit, není úplně snadné se posunout dál. Věci jsou mezi námi divné. Sex byl jedinou stálou věcí, která vyřešila jakýkoli problém, bez ohledu na to, jak špatné věci byly, sex byl náš okamžik, kdy se znovu spojili, byl to náš bezpečný prostor, kde jsme cítili cokoli a všechno se dalo vyřešit, pokud jsme se drželi jeden druhého. Teď byl sex neohrabaný, zoufale se snažíme znovu najít to spojení, ale je to prostě pryč. Všechno jsem zničila.
_1.jpg)
Měla jsem vztahy, kde se nic konkrétního nestalo, jednoho dne jsem se probudila a ta jiskra byla prostě pryč. Tolik jsme se snažili, aby to zase fungovalo, ale všechno mi přišlo… umělé a falešné. Spojení mezi námi prostě zmizelo a nevím, jestli je možné ho znovu vytvořit. Tentokrát je to zcela moje vina. Udělala jsem to. Možná to nejlepší, co pro něj můžu udělat, je nechat ho jít najít někoho, kdo k němu bude stejně dobrý jako on ke mně. Vím, že jsem to pokazila. Chyby dělá každý, ale tahle chyba mi přijde dost zásadní. Myslím, že hodně velkým způsobem ovlivnila náš vztah. Mně je to líto, jenže nevím, jak to mám napravit.