Jak být rychle krásná a stylová?

Moderní doba je vyhlášená nejenom krásou a módou, ale také spěchem. Lidé pořád spěchají. Proto se může stát, že na přípravu na večírek nezbude příliš mnoho času. Několik málo triků, jak být krásná a svěží, i když jsme celý den zavřené v kanceláři, se dá zvládnout i za poklusu. Jak na to?
Svůj denní make-up je potřeba oživit, třpytky nebo linky jsou in. Vsaďme na barvy. Pokud již není moc času, pleť se dá lehce revitalizovat. Jemně ji postříkáme vodou, aby byla rázem svěží a na suchá místa následně i přes stávající líčení naneseme vklepáním trošku hydratačního krému.
stín na ženě
Skvělým pomocníkem je make-up korektor v tyčince, zakryje totiž nedokonalosti v podobě pupínků a unavených očí, vyznačujících se kruhy pod očima. I oční víčka jej ocení. Krémová tvářenka na lícní kosti nesmí chybět v žádné kosmetické taštičce. Světlé oční stíny se snadno vystínují nebo zvýrazní černou linkou. Někdo má rád třeba jenom řasenku, i to změní celý pohled. Rtěnka by měla být ve stejném odstínu jako tvářenka, jen o něco tmavší.
zlatý šperk
Ležérní elegance účesu uchvátí každého. Stačí je po celém dni jen lehce oživit a dodat jim objem, pak už s nimi můžeme zvolit jakýkoliv typ účesu. Trocha suchého šamponu vmasírovaného do kštice dokáže zázraky, vlasy se zvednou od kořínků a projasní se jejich barva. Také je k dostání sprej, který přímo obnoví účes i bez umytí vlasů. Vlasy stačí i jen přejet kulmou nebo žehličkou, rázem tak dostanou jiný vzhled. Stylingového vzhledu docílíme stažením vlasů do gumičky a doplněním nějakou pěknou stuhou v barvě večerné róby, nebo jednoduchým sepnutím vlasů do pinetek ve tvaru drdolu, který bude zdobit jednoduchá spona. Dlouhé vlasy vypadají hezky s jemnými vlnkami na konečkách.
Inspirací je nejenom plný internet, sociální sítě nebo video kanály, ale také přehlídková mola. Rychlých tipů pro líčení a rtů není nikdy dost. Ve zlaté barvě se budeme cítit luxusně a je jedno, jestli použijeme zlaté oční stíny nebo se přímo oblékneme do zářivých šatů. Výrazné náušnice v kombinaci s černými očními linkami vypadají vážně vkusně a dodají švih celému looku. A červené rty? Rudá klasika v matné i lesklé variantě.