Fólie na vnitřní straně autoskla chrání soukromí

Chraňte své soukromí

Lidé, kteří páchají trestnou činnost a využívají k tomu automobily, se rozhodně nesnaží zviditelňovat jako někteří naivní jedinci, co vystavují svoje selfie na sociálních sítích. Zločinci se snaží spíše ukrýt, zamaskovat a být co nejvíce nenápadnými. Dobře si totiž uvědomují, že právě zrak hraje nejdůležitější roli v přímé identifikaci osob. Zrakový vjem poskytuje obrovské množství informací a velmi dobře se také pamatuje, právě proto si pořizují i tónovaná skla.

auta u chodníku

Tímto nechceme nikoho nabádat, aby se stal zločincem, ale právě naopak varujeme před zneužíváním vlastního soukromí při pohybu vozidla na silničních komunikacích. Máte-li totiž na autě autofólii z Brna Centrocar, nikdo nebude mít šanci zjistit, kdo se uvnitř vozidla nachází.

Chraňte svou rodinu – i když vás nikdo nepronásleduje a nemáte žádné problémy se zákonem ani s těmi, co jej porušují, můžete se například na parkovišti před obchodním centrem střetnout s někým, kdo si vás z nejrůznějších důvodů prohlíží. I pouhá nevinná zvědavost může člověka obtěžovat, a nejvíce zranitelné jsou zejména malé děti, těhotné ženy a senioři. Možná, že by se vám nic nepřihodilo a jen malujeme „čerta na zeď“, ale s tónovanými skly jste uvnitř auta v bezpečí. Vy vidíte dobře ven, zatímco zvenčí dovnitř nevidí nikdo.

automobilový provoz

Rozbité sklo je všude

Autofólie na sklech přináší ještě jednu výhodu. Jestliže se vám přihodí dopravní nehoda, při níž dojde k poškození čelního skla nebo skel bočních, budete mít drobné skleněné úlomky doslova všude. Na podlaze, pod sebou na čalounění sedadla, ale také třeba ve vlasech nebo zapadané pod tričkem. Toto je velice nepříjemné a zabránit tomu dovede právě fólie, na níž se skleněné úlomky přichytí a k jejich vysypání dojde v minimální míře nebo téměř vůbec. Fólie také brání zlodějům při vniknutí do interiéru vozu, výrazně jim ztěžuje proražení okna, což jim znepříjemňuje jejich záměr a komplikuje situaci.