Dobrý spánek je dostupný pro každého

Problémy s nespavostí má u nás snad každý druhý. Je to dáno životním stylem a někdy i věkem. Ačkoliv se to zdá jako nepříliš závažný problém, opak je pravdou. Jakmile se člověk dostatečně nevyspí a neodpočine si, je to znát na celém jeho dnu. Jestliže tento stav trvá delší dobu, stává se podrážděným a mohou se přidat i další zdravotní problémy.

spaní

· Jako první určitě nastoupí nepříjemná bolest hlavy.
– Pak tento stav řeší různými léky na odstranění bolesti, ale tím se nezbaví skutečného spouštěče těchto potíží.

Někdy za tento stav může nedostatek přírodního hormonu – melatoninu. Jedná se o hormon, který reguluje lidské biologické hodiny a kontroluje rytmus spaní a bdělého stavu. Právě v noci se potřebný hormon uvolní a dostává se do krve. S postupujícím věkem se množství této látky v těle snižuje, a to má právě za příčinu nespavost u lidí staršího věku. Někdy klesne natolik, že v organismu prakticky úplně chybí. Není ale potřeba zoufat, že už se nikdy kvalitně nevyspíte. Řešením je melatonin na spaní, který se vyrábí ve formě tobolek.

Dejte sbohem kruhům pod očima

Je konec nepříjemnému a zdlouhavému převalování v posteli. Konečně se budete moci opět vyspat a načerpat síly na další dny. Zmíněný přípravek se doporučuje také u lidí, kteří běžně problémy se spánkem nemají, ale přivodí jim je posun času. Stačí si vzít každý večer čtvrt až půl hodiny před spaním jednu tobolku a hned první ráno oceníte pozitivní výsledky.

spánek

· Kvalitní noční spánek zlepší fungování organismu zejména přes den.
· Opět se budete moci vrátit ke svým koníčkům, které jste pro velkou únavu museli nechávat stranou.

A kromě toho se nedostatek odpočinku promítá i na celkovém vzhledu každého člověka. Unavený obličej a kruhy pod očima mnohdy nezakryje ani ten nejluxusnější make-up. A špatná nálada může někdy narušit i dobré mezilidské vztahy.